Кривбас «вкрав» перемогу у Олександрії за п’ять хвилин: Ротань був в кроці від сенсації туру

Переглядів 2409
Футболісти Кривбаса та Олександрії. Фото: ФК Кривбас
Кривбас зіграв матч 16-го туру чемпіонату України проти Олександрії. Команда Юрія Вернидуба відігралася у другому таймі та вирвала три очки у підопічних Руслана Ротаня.

У суботу, другого грудня, Кривбас на своєму полі провів поєдинок 16-го туру української Прем'єр-ліги проти Олександрії. Матч закінчився перемогою господарів із рахунком 2:1.

У першому таймі у підопічних Руслана Ротаня все йшло гарно, особливо після голу Артема Шулянського на 31-й хвилині.

Однак, вже під кінець другої половини гри команда Юрія Вернидуба перегорнула хід поєдинку, вирвавши важливу перемогу.

Спочатку Жан-Морель Пое зрівняв рахунок після гольової передачі Тімура Шестакова, а вже через кілька хвилин Джихад Бізімана забив переможний гол для Кривбаса.

УПЛ. 16-й тур.

Кривбас – Олександрія – 2:1

Голи: Пое (78'), Бізімана (83') – Шулянський (31')

• На початку нинішнього сезону у матчі першого туру між цими командами перемогу здобула Олександрія (1:0).
  • Після сьогодняшнього поєдинку Кривбас посідає першу сходинку в турнірній таблиці УПЛ, маючи 33 бали.
  • Олександрія, в свою чергу, йде на 13 місці, набравши всього 13 очок за 15 матчів.
  • В наступному турі дев'ятого грудня команда Вернидуба прийме на своєму полі Зорю.
  • На підопічних Ротаня 11 числа очікує гостьова зустріч з Металістом 1925.