Кривбас здобув вольову перемогу над Дніпром-1: команда Кучера вперше в сезоні програла в УПЛ

Переглядів 1726
Матч Кривбас - Дніпро-1. Фото: Кривбас
Команда Юрія Вернидуба перемогла з рахунком 2:1 в матчі з лідером чемпіонату України Дніпром-1. На гол Артема Довбика Кривбас відповів точними ударами Назара Волошина та Романа Дебелка.

28 листопада в рамках 15 туру УПЛ у Кривому Розі зустрілися дві команди з Дніпропетровської області, а саме Кривбас та Дніпро-1.

Першими у цьому поєдинку забили дніпряни. На 22 хвилині Артем Довбик реалізував пенальті та вивів свою команду вперед. Ще до перерви Кривбасу вдалося зрівняти рахунок після того як точно пробив Назар Волошин. У другому таймі Роман Дебелко своїм голом взагалі вивів криворізьку команду вперед.

У підсумку Кривбас Юрія Вернидуба переміг з рахунком 2:1. До слова, Дніпро-1 Олександра Кучера вперше в цьому сезоні УПЛ програв.

Прем'єр-ліга України. 15 тур

Кривбас - Дніпро-1 - 2:1 (1:1)

Голи: Волошин, 27, Дебелко, 73 - Довбик, 22 (з пенальті).

На даний момент криворізький Кривбас з 15 очками в активі іде на 11 місці в турнірній таблиці Української Прем'єр-ліги. Дніпро-1 з 35 балами лідирує в чемпіонаті України.