Матч УПЛ завершився масовою бійкою: з’ясовували стосунки між собою футболісти та тренери

Переглядів 11207
Олександрія - Рух. Фото: Google
Поєдинок між Олександрією та Рухом був ознаменований бійкою між представниками обох команд після того, як півзахисник львів'ян Руніч зробив жорсткий підкат.

28 листопада у рамках 15 туру Прем'єр-ліги України зустрілися Олександрія та львівський Рух.

Перший тайм завершився нульовою нічиєю. А у другій половині поєдинку було найцікавіше. Спочатку на 58 хвилині представник Руху Юрій Климчук отримав червону картку. Маючи чисельну перевагу, Олександрія на 80 хвилині вийшла вперед завдяки голу Дениса Мірошниченка. Але й у такій непростій ситуації Руху вдалося повернути статусу поєдинку паритет. Львів'яни заробили пенальті, який на 88 хвилині реалізував Ярослав Карабін.

У доданий час півзахисник Руху Василь Руніч зробив жорсткий підкат по відношенню до захисника олександрійців Владислава Бабогла. У підсумку, почалась сутичка між представниками обох команд. Сергій Рибалка та Олег Кожушко, заступаючись за Бабогла, почали штовхати Руніча, за якого вступився наставник львів'ян Леонід Кучук.

У підсумку, на полі почалася масова бійка між тренерами та футболістами обох команд.

Коли представників Олександрії та Руху розмирили, гра продовжилася. Зрештою, зустріч завершилася внічию 1:1.

Після цього поєдинку Рух із 13 очками йде на 12 місці в УПЛ. Олександрія із 24 балами в активі розташувалася на п'ятій позиції.