Кривбас здолав Колос: переможним голом у компенсований час відзначився руандієць Бізімана

Переглядів 216
Джихад Бізімана. Фото: ФК Кривбас
Руандійський легіонер Кривбаса Джихад Бізімана став головним героєм матчу 21 туру Прем'єр-ліги України проти Колоса. Африканський футболіст забив переможний м'яч вже на 90+5 хвилині.

16 березня в рамках 21 туру УПЛ Кривбас у Кривому Розі зустрічався з Колосом.

Перший тайм цього протистояння завершився нульовою нічиєю. У другій половині поєдинку також довго не було забитих м’ячів. Але на 90+5 хвилині взяв слово руандійський півзахисник Джихад Бізімана, який перед самим фінальним свистком своїм голом вивів Кривбас вперед.

У підсумку на табло в Кривому Розі було зафіксовано перемогу господарів поля з рахунком 1:0.

УПЛ. 21 тур

Кривбас – Колос – 1:0 (0:0)

Гол: Бізімана, 90+5.

• Кривбас із 43 очками у активі посідає друге місце в УПЛ. У першого Шахтаря також 43 бали, а у третього Дніпра-1 39 очків. Колос із 24 балами розташовується на дев’ятій позиції.
  • Наступний матч Кривбас зіграє з Вересом (30.03). На Колос чекає зустріч із Дніпром-1 (31.03).