Відставка Калитвинцева не допомогла: Полісся програло Оболоні, продовживши безвиграшну серію до семи матчів

Переглядів 529
4 голоси
Матч Оболонь - Полісся. Фото: Оболонь
Київська Оболонь виявилася сильнішою за житомирське Полісся на своєму полі. Переможним голом за пивоварів відзначився Руслан Черненко на десятій хвилині.

16 березня в рамках 21 туру УПЛ Оболонь зустрічалася з Поліссям, яке грало вперше після відставки Юрія Калитвинцева та під керівництвом Сергія Шищенка.

Уже на другій хвилині житомирська команда залишилася в меншості. За жорсткий підкат пряму червону картку отримав Сергій Чоботенко. І вже на десятій хвилині Руслан Черненко шикарним голом у дев'ятку відкрив рахунок у матчі.

Класний гол Черненка можна подивитися в нашому телеграм-каналі.

У першій половині зустрічі та в другому таймі голів не було. Зустріч завершилася перемогою Оболоні з рахунком 1:0.

УПЛ. 21 тур

Оболонь (Київ) – Полісся (Житомир) – 1:0

Гол: Черненко, 10.

Вилучення: Чоботенко, 2 (Полісся).

• Безвиграшна серія Полісся триває вже сім поєдинків (три поразки та чотири нічиї).
  • Після цього матчу Полісся з 33 очками в активі посідає шосте місце в турнірній таблиці УПЛ. Оболонь із 18 балами розташовується на 13 позиції.