Кучер розхвалив таланта Дніпра-1 після матчу з ФК Львів: коуч спортклубівців був щедрим на компліменти

Переглядів 620
Олександр Карпенко Олександр Карпенко
1 голос
Кучер розхвалив таланта Дніпра-1 після матчу з ФК Львів: коуч спортклубівців був щедрим на компліменти
Олександр Кучер. Фото: СК Дніпро-1
Головний тренер Дніпра-1 Олександр Кучер підбив підсумки матчу 20-го туру УПЛ проти ФК Львів (5:2), який сьогодні проходив в Ужгороді.

Дніпро-1 в матчі проти ФК Львів відвантажив у ворота останньої команди УПЛ п'ять голів та продовжує гонитву за Шахтарем.

Кучер після матчу був небагатослівним, але був щедрим на компліменти на адресу хавбека Дніпра-1 Володимира Рубчинського.

«Звичайно, результатом задоволені: є перемога, є три очки. Мабуть, відсотків на 75 сподобалось усе і у грі. Звичайно, моменти, коли ми припустилися помилок в обороні, треба прибирати.

Рубчинський – молодий хлопець. Він дуже добре проявляє себе у той час, що має на полі. Можливо, він ще не готовий на сто відсотків функціонально, але він здійснює великий обсяг роботи і в атаці, і в обороні. Звичайно, йому треба додавати, і він має все, щоб вирости у дуже гарного футболіста», – наводить слова Кучера сайт Дніпра-1.

Дніпро-1 з 45 очками перебуває на другій позиції в таблиці УПЛ. 15 квітня спортклубівці зіграють наступний матч проти Зорі.