Дніпро-1 та ФК Львів забили сім м'ячів на двох: дублі оформили Довбик та Гуцуляк

Переглядів 1554
Дніпро-1 обіграв Львів. Фото: УПЛ
У неділю, 9 квітня, у поєдинку 20-го туру української Прем'єр-ліги Дніпро-1 в Ужгороді приймав ФК Львів. Зустріч завершилася перемогою дніпровської команди із рахунком 5:2.
  • Гостьова програшна клубна рекордна серія ФК Львів триває в УПЛ шість матчів.
  • Домашня пропускна клубна рекордна серія Дніпра-1 триває в УПЛ чотири гри – п’ять голів.
  • ФК Львів при Анатолію Безсмертному в гостях ще не грав внічию в УПЛ – у семи іграх: перемога та шість поразок, при цьому пропускаючи м’ячі у кожному виїзному поєдинку.

Перший тайм в Ужгороді був повністю за Дніпром-1. Вже на сьомій хвилині команда Олександра Кучера відкрила рахунок, відзначився Гуцуляк.

Наприкінці першого тайму ще два м'ячі влетіли до воріт ФК Львів. На 41-й хвилині влучним ударом вразив ціль Довбик, а через три хвилини дубль оформив Гуцуляк.

Здавалося, що «Дніпро-1» не матиме проблем у другому таймі, проте гості зуміли повернути інтригу. На 63-й хвилині Богунов відправив м'яч у ворота Дніпра-1, а на 81-й хвилині Мільченко скоротив рахунок до мінімуму.

Проте Дніпро-1 швидко повернуло перевагу. На 84-й хвилині відзначився Сарапій, а компенсований час знову забив Довбик.

Дніпро-1 посідає друге місце у турнірній таблиці УПЛ, маючи у своєму активі 45 очок. ФК Львів залишився на останньому, 16-му рядку (13 очок).