Легіонер Динамо переніс хірургічне втручання: відомо, коли вінгер повернеться на поле

Переглядів 97
Аватар Сергій Стаднюк Сергій Стаднюк
1 голос
Легіонер Динамо переніс хірургічне втручання: відомо, коли вінгер повернеться на поле
Шола Огундана. Фото: ФК Динамо Київ
Шола Огундана переніс операцію на нозі. За інформацією інсайдера, вінгер київського Динамо може повернутися до матчів уже на початку вересня.

Вінгер Динамо Шола Огундана переніс операцію на нозі. Про це футболіст повідомив у своєму Instagram. Київський клуб поки не називає точних термінів відновлення легіонера.

Водночас футбольний медійник Ігор Бурбас стверджує, що хірургічне втручання не було серйозним. За його інформацією, Огундана може пропустити від десяти до 14 днів і повернутися до складу вже на матч п’ятого туру УПЛ проти ЛНЗ.

Таким чином, нападник може бути доступним для тренерського штабу Динамо на початку вересня. Водночас остаточні строки його повернення залежатимуть від перебігу реабілітації та медичних рекомендацій.

  • Огундана приєднався до Динамо у вересні 2025 року після переходу з бразильського Фламенго за 344 мільйони євро.
  • У складі київської команди він провів 27 матчів у всіх турнірах та оформив два забиті м'ячі.
Реклама
150000 грн за депозит
9.9
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Ліцензія КРАІЛ № 78 від 23.08.2023
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри