Лідер Шахтаря розплакався через трансфер Кривцова, який переїхав до Маямі: відео зворушливого епізоду

Переглядів 504
Дмитро Котков Дмитро Котков
1 голос
Лідер Шахтаря розплакався через трансфер Кривцова, який переїхав до Маямі: відео зворушливого епізоду
Сергій Кривцов. Фото: Шахтар
Тарас Степаненко глибоко сприйняв перехід Сергія Кривцова в американський Інтер Маямі, який виступає в MLS. Разом з Кривцовим Степаненко зіграв за одну команду багато років.

Капітан Шахтаря Тарас Степаненко не стримав емоцій під час того, як донецька команда проводжала Сергія Кривцова в американський Інтер Маямі, в який він перейшов у зимове трансферне вікно.

Під час промови головного тренера донеччан Ігора Йовічевіча Степаненко розплакався, напевно, тому що разом з Кривцовим він грав протягом 15 років у запорізькому Металурзі та донецькому Шахтарі. Відео емоційного епізоду можна подивитися в цьому телеграм-каналі.

Уродженець Запоріжжя Кривцов разом з Тарасом Степаненком у 2007-2010 роках виступав за запорізький Металург. Потім у 2010-2023 Кривцов та Степаненко грали за донецький Шахтар, з яким вони виграли купу різних трофеїв. З 2011 року Кривцов захищав кольори збірної України. До слова, разом з національною командою України (U-19) Сергій виграв молодіжний чемпіонат Європи 2009 року.

Додамо, що президентом Інтера з Маямі є легенда Манчестер Юнайтед та збірної Англії Девід Бекхем. А тренує нову команду Кривцова Філ Невіл, який також грав за МЮ та англійську збірну.