Лівий берег – Минай: відомо, як завершився матч і яка команда замінить Дніпро-1 у новому розіграші УПЛ

Переглядів 2943
Радсіть гравців Лівого Берега. Фото: УПЛ
Київський Лівий Берег у фінальному поєдинку «Турніру чотирьох» переміг закарпатський Минай (3:0) та вперше у своїй історії пробився до Української Прем’єр-ліги.

У новому сезоні УПЛ Київ матиме в елітарному дивізіоні одразу три клуби: Динамо, Оболонь та Лівий Берег. Саме команда Віталія Первака стала переможцем «Турніру чотирьох», де на кону стояла перепустка до УПЛ на сезон 2024/25 років.

У вирішальній грі кияни, попри статус аутсайдерів, впевнено здолали Минай, заклавши підвалини історичної вікторії ще у першому таймі.

Спершу вдало на добиванні після розіграшу зіграв Данило Сухоручко, який продемонстрував відмінну «чуйку» нападника.

▶️  Відео голу Данила Сухоручка дивіться за ПОСИЛАННЯМ

А за дев'ять хвилин після голу номер один, Олександр Бандура вдруге діставав м’яча з власних воріт. Цього разу після прекрасного удару лівою від Олега Синиці.

▶️  Відео Олега Синиці дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Не збавили кияни обертів і по перерві й завдяки голу Михайла Когута довели справу до розгрому.