ЛНЗ на виїзді здолав Олександрію: команда Ротаня продовжила безвиграшну серію до п’яти матчів

Переглядів 264
Матч Олександрія - ЛНЗ. Фото: УПЛ
Черкаський ЛНЗ переграв олександрійців на їх полі з рахунком 2:1. Гості здобули вольову перемоги, завдяки голам Владислава Наумця та Ейнела Соареша.

21 квітня в рамках 25 туру УПЛ Олександрія на своєму полі зустрічалася з черкаським ЛНЗ.

У першому таймі команди обмінялися забитими м’ячами – на точний удар від Юрія Копини гості відповіли голом у роздягальню у виконанні Владислава Наумця.

У другій половині зустрічі, коли справа йшла до фінального свистка, на 82 хвилині кабовердінський форвард Ейнел Соареш вивів ЛНЗ вперед.

У підсумку черкаська команда здобула перемогу з рахунком 2:1.

Відео голів дивіться в нашому телеграм-каналі.

УПЛ. 25 тур

Олександрія – ЛНЗ (Черкаси) – 1:2

Голи: Копина, 16 – Наумець, 45+1, Сораеш, 82.

• Після цього поєдинку ЛНЗ із 32 очками в активі посідає сьоме місце в УПЛ. Олександрія з 25 балами розташовується на 12 позиції.
  • Олександрія наступний матч зіграє з ковалівським Колосом 28 квітня. ЛНЗ у наступному турі зустрінеться з донецьким Шахтарем 27 квітня.