ЛНЗ не зміг обіграти Колос: команда Дулуба втратила перемогу у матчі УПЛ

Переглядів 1117
ЛНЗ - Колос. Фото: УПЛ
У матчі 13-го туру Української Прем'єр-ліги черкаський ЛНЗ приймав ковалівський Колос. Поєдинок між цими командами закінчився нічиєю із рахунком 1:1.
  • Поєдинок розпочався пізніше, адже була повітряна тривога.
  • Продовжилася шестиматчева серія Колоса без поразок, уже сім.
  • ЛНЗ ще жодного разу не здобуло дві перемоги поспіль в УПЛ.

Перший гольовий момент одразу призвів до голу. Муравський головою віддав чудову передачу під удар Шестакову і той реалізував момент.

На перерву команди пішли за рахунку 1:0 на користь черкаського колективу.

На 65-й хвилині Олійник міг зрівняти рахунок. Він завершив сольний ривок лівим флангом ударом із межі штрафного, але поцілив повз дальню дев'ятку.

Але на 79-й хвилині Колос заробив пенальті, яке впевнено реалізував ветеран Мілько.

Більше команди не забивали, а поєдинок закінчився нічиєю 1:1.

Українська Прем'єр-ліга, 13 тур

ЛНЗ - Колос - 1:1

Голи: Шестаков, 20 - Мілько, 79.

• Після цього поєдинку Колос має 17 балів і йде на сьомій позиції, обійшовши Динамо.
  • ЛНЗ десяте з 13 очками у своєму активі.
  • Наступний матч черкаська команда зіграє 12 листопада із Зорею, а ковалівський колектив з Минаєм 10 листопада.