Сухий розгром і перервана антисерія: ЛНЗ розібрався з Оболонню і залишив зону вильоту

Переглядів 2945
Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
4 голоси
ЛНЗ – Оболонь. Фото: ФК ЛНЗ
У 12-му турі чемпіонату України черкаський ЛНЗ приймав київську Оболонь. Команда Олега Дулуба святкувала перемогу над підопічними Валерія Іващенка (3:0).

У неділю, 29 жовтня, черкаський ЛНЗ зустрічався вдома з київською Оболонню в рамках 12-го туру УПЛ.

Перший гол в матчі стався вже під кінець першого тайму. Півзахисник ЛНЗ Віталій Бойко виконав подачу зі штрафного, нападник Олексій Хобленко продовжив на дальню, де опинився захисник Максим Ковальов, який переправив м'яч у ворота.

Другий гол було забито нападником ЛНЗ Михайлом Шестаковим, який наважився на удар з лінії штрафного майданчику, влучивши у лівий нижній кут воріт Олександра Рибки.

Відео голів матчу ЛНЗ – Оболонь

Крапку в матчі на 89-й хвилині гри поставив Владислав Наумець, який вийшов на заміну і за декілька хвилин своїм точним ударом встановив фінальний рахунок у грі.

Свисток головного арбітра матчу Романа Блавацького зафіксував перемогу команди Дулуба, яка перервала чотирьохматчеву безвиграшну серію (дві поразки та дві нічиїх).

Чемпіонат України. 12-й тур.

ЛНЗ – Оболонь – 3:0 (1:0)

Голи: Ковальов, 30, Шестаков, 56, Наумець 90+1.

• ЛНЗ після цієї перемоги вийшов із зони вильоту та займає 10 місце в турнірній таблиці УПЛ, маючи 12 очок після 12 матчів.
  • Оболонь опустилася на 11 сходинку, але має таку ж кількість залікових балів, як і черкаський клуб.
  • У наступному турі команда Дулуба прийматиме Колос (04.11), а підопічні Іващенка зіграють на виїзді проти Руху (06.11).