«Лобановський теж у Динамо приходив неодноразово»: Лавриненко висловився про можливе повернення в Інгулець

Переглядів 526
Дмитро Котков Дмитро Котков
1 голос
«Лобановський теж у Динамо приходив неодноразово»: Лавриненко висловився про можливе повернення в Інгулець
Сергій Лавриненко. Фото: Google
Екс-наставник Інгульця Сергій Лавриненко прокоментував, чи можливий варіант з його поверненням на посаду головного тренера команди з Петрова.

Екс-коуч Інгульця Сергій Лавриненко не виключає свого повернення до команди з Петрова. 47-річний спеціаліст навів у приклад легендарного Валерія Лобановського, який не один раз повертався до роботи в київському Динамо.

«Хто зна, може колись знову будемо працювати разом. Це життя - ніхто не знає, як воно буде. Наприклад, Валерій Лобановський теж у київське Динамо приходив неодноразово», – сказав Лавриненко в інтерв’ю UA-Football.

Сергій Лавриненко працював головним тренером Інгульця у 2016-2022 роках. Головними досягненнями команди з Петрова під керівництвом цього спеціаліста стали вихід у фінал Кубка України 2018/2019 та перемога у Першій лізі 2015/2016.

Нагадаємо, що Інгулець після того, як хорватський коуч Младен Бартулович став виконуючим обов'язки головного тренера команди, у трьох зустрічах двічі переміг. Після поразки від Динамо (1:2), команда з Петрова виграла у Львова (1:0) та у Вереса (1:0).

На даний момент Інгулець з 13 очками в активі знаходиться на 14 місці в турнірній таблиці УПЛ.