Лупашко офіційно пішов з Інгульця: реакція Поворознюка на втрату одного з найперспективніших тренерів України

Переглядів 11260
Данило Моісеєнков Данило Моісеєнков
5 голосів
Лупашко офіційно пішов з Інгульця: реакція Поворознюка на втрату одного з найперспективніших тренерів України
Владислав Лупашко. Фото: ФК Інгулець
Інгулець офіційно залишився без головного тренера після виходу в УПЛ. Владислав Лупашко пішов зі своєї посади на фоні інтересу з боку львівських Карпат.

Нещодавно повідомлялося, що Владислав Лупашко залишить місце головного тренера Інгульця, а йому на заміну прийде наставник Минаю Желько Любенович.

І ці чутки починають знаходити підтвердження – Інгулець офіційно оголосив про те, що Лупашко йде з клубу після перемоги у Першій лізі.

Це рішення вже встиг прокоментувати президент петровського клубу Олександр Поворознюк.

«Після успішного сезону до Лупашка проявили інтерес чотири клуби УПЛ і два закордонні клуби. Це молодий, талановитий і неймовірно перспективний тренер. Його внесок у розвиток нашого клубу важко переоцінити.

Гра Інгульця відповідала найвищим професійним стандартам. Владислав Вікторович як людина і тренер – переможець, якого ми з великим жалем, але великою подякою та легким серцем відпускаємо у світ нових викликів», – приводить слова бізнесмена пресслужба клубу.

  • Нагадаємо, що Лупашко очолив Інгулець влітку минулого року та за один сезон повернув команду в Прем'єр-лігу, вигравши чемпіонську групу Першої ліги.
  • Раніше з'являлася інформація, що на спеціаліста претендують кілька клубів УПЛ, однак найбільш активними є Карпати.