Львів виграв дербі у Руха: в матчі з вилученням знову забив Таллес

Переглядів 1189
ФК Львів. Фото: Львів
Львівські «муніципали» виявилися сильнішими за футболістів Руху. Львів переміг з рахунком 2:1 завдяки двом голам в першій половині поєдинку.

- Львів вперше з 25 вересня переміг

- Львів перервав безпрограшну серію Руху, яка тривала три матчі

- Рух у п’ятому матчі поспіль забив

Десятого листопада в рамках 12 туру Прем’єр-ліги України відбулося львівське дербі. На стадіоні «Скіф» зустрілися Львів та Рух.

«Муніципалам» вдалося впевнено виграти перший тайм завдяки голам Владислава Бугая та Бориса Крушинського. На початку другої половини зустрічі Рух залишився у меншості після того, як червону картку отримав Богдан Бойчук. Але і в такій ситуації команда Леоніда Кучука на 49 хвилині відквитала один пропущений м’яч зусиллями бразильця Таллеса.

Але більше голів у цій зустрічі не було. Тому, як підсумок, перемогу з рахунком 2:1 у матчі здобув Львів, для якого це друга вікторія в поточному сезоні УПЛ.

Прем’єр-ліга України. 12 тур

Львів – Рух – 2:1 (2:0)

Голи: Бугай, 10, Крушинський, 31 – Таллес, 49.

Вилучення: Бойчук, 46 (Рух).

Після цього поєдинку Львів піднявся у турнірній таблиці УПЛ. Тепер «муніципали» з дев’ятьма балами в активі ідуть на 12 місці. Рух з 11 очками розташувався на десятій позиції.