Пенальті на початку матчу та вилучення канадського легіонера: Чорноморець здобув першу перемогу в цьому сезоні

Переглядів 1116
Путря забиває Минаю. Фото: UA-Футбол
Точний удар з пенальті у виконанні Ільії Путрі на п’ятій хвилині зустрічі дозволив одеському Чорноморцю вперше в цьому сезоні здобути три очки.

Десятого листопада в рамках 12 туру Прем’єр-ліги України в Закарпатті зустрілися Минай та Чорноморець – команди, які знаходяться в нижній частині турнірної таблиці УПЛ.

Уже на п’ятій хвилині зустрічі було призначено одинадцятиметровий у ворота Минаю. Пенальті підійшов виконувати Ілля Путря, який пробив точно та вивів одеситів уперед. Перший тайм Чорноморцю вдалося виграти. У другій половині зустрічі на 71 хвилині було вилучено захисника збірної Канади Манджрекара Джеймса. Але і в такій ситуації Чорноморець зумів утримати переможний результат та виграти з рахунком 1:0.

Прем’єр-ліга України. 12 тур

Минай – Чорноморець – 0:1 (0:1)

Гол: Путря, 5.

Вилучення: Джеймс (Чорноморець, 71).

Чорноморець тепер має шість очок в своєму активі, але все одно знаходиться на 16 місці в УПЛ. Минай розташовується на 14 позиції, маючи в своєму активі дев’ять балів.