Львів закріпився на останньому місці в УПЛ: Металіст 1925 впевнено розібрався з аутсайдером

Переглядів 741
ФК Львів - Металіст 1925. Фото: УПЛ
У неділю, 23 квітня, ФК Львів удома приймав Металіст 1925 (0:2) у рамках 22-го туру чемпіонату України. Результат зустрічі вирішили голи у кожному таймі.

Металіст 1925 здобув важливу гостьову перемогу над ФК Львів у контексті боротьби за виживання.

Харків'яни відкрили рахунок у грі на 26-й хвилині. Після шикарного сольного проходу та прострілу від Ростислава Русина гол забив Костянтин Бичек. Форварду залишалося підставити ногу під м'яч біля порожніх воріт.

Цей гол явно надламав Львів, який у першому таймі не зміг гідно відповісти супернику, а у другому взагалі не завдав жодного удару у бік воріт Металіста 1925.

На 84-й хвилині гри Дмитро Капінус подвоїв перевагу у рахунку, що дозволило гостям довести гру до закономірної перемоги.

Таким чином, 2:0. Металіст 1925 здобув першу перемогу за п'ять матчів тимчасово піднявся на дев'яте місце в турнірній таблиці УПЛ.

Львів залишається останнім. Від зони перехідних матчів команду Анатолія Безсмертного відокремлюють шість пунктів. При цьому 12-й рух має на одну гру менше.