Майже «сухий лист»: відео шедеврального голу, який організували косоварські легіонери ЛНЗ

Переглядів 269
Хайдін Саліху. Фото: Google
Балканські футболісти черкаського ЛНЗ Мухаррем Яшарі та Хайдін Саліху порадували публіку ефектним голом у поєдинку чемпіонату Украни з луганською Зорею.

Сьогодні, 19 травня, в рамках 29 туру Прем’єр-ліги України черкаський ЛНЗ на своєму полі зустрічався з луганською Зорею.

Перший тайм виграли луганці, завдяки точному удару Олександра Яцика на 19 хвилині. А на початку другої половини поєдинку Мухаррем Яшарі виконав кутовий. М’яч перелетів воротаря і його трохи головою підправив Хайдін Саліху. Вийшов майже «сухий лист» від косоварських легіонерів черкаської команди.

Відео ефектного голу від Яшарі та Саліху дивіться в телеграм-каналі «Український футбол»

На 87 хвилині Саліху ще відзначився асистом на Дениса Олійника. Цей гол дозволив ЛНЗ здобути вольову перемогу з рахунком 2:1.

• Після цього поєдинку луганська команда з 32 очками іде восьмою в УПЛ. ЛНЗ із 38 балами посідає сьому позицію.
  • Заключний матч сезону Зоря зіграє з Колосом 25 травня. ЛНЗ у рамках 30 туру УПЛ зустрінеться з Ворсклою також 25 травня.