Максимов влаштував «рознос» гравцям Дніпра-1: тренер команди жорстко відреагував на нічию з ЛНЗ

Переглядів 2832
Юрій Максимов. Фото: СК Дніпро-1
Головний тренер Дніпра-1 Юрій Максимов емоційно поговорив з командою після нічиєї в матчі проти ЛНЗ. Про це розповів його асистент Сергій Ревут.

У вівторок, 12 березня, Дніпро-1 зіграв внічию проти ЛНЗ із рахунком 1:1 у матчі 21-го туру чемпіонату України.

Асистент головного тренера дніпрян Сергій Ревут розповів про реакцію Юрія Максимова на виступ команди.

«Сьогодні ми на перемогу не заслуговували. Юрій Вільйович провів бесіду з хлопцями, це була важка бесіда. В перерві робив акцент на те, що у нас не дуже склалася гра, як ми бажали сьогодні.

Нажаль, ми не можемо посилити замінами гру, так як у нас багато травмованих футболістів. Молодь, яка виходить на заміну, ще не готова в повній мірі грати в Прем’єр-лізі. Може, пізніше заграють», – сказав спеціаліст на післяматчевій пресконференції.

• Після цього матчу Дніпро-1 посідає третє місце в турнірній таблиці УПЛ, маючи 39 очок за 21 тур.
  • 31 березня на команду Максимова очікує поєдинок проти Колоса.
  • Після зимової перерви дніпряни виграли лише один матч з чотирьох – 1:0 проти Оболоні. Також вони мають поразку від Руху (0:1) та дві нічиї.