«Може, Шищенко, як Лобановський, поєднуватиме дві роботи»: президент ПФК Звягель – про відхід тренера в Полісся

Переглядів 2521
Андрій Піскун Андрій Піскун
5 голосів
«Може, Шищенко, як Лобановський, поєднуватиме дві роботи»: президент ПФК Звягель – про відхід тренера в Полісся
Сергій Шищенко. Фото: ФК Полісся
Президент ПФК Звягель Дмитро Костюк ексклюзивно для «УФ» прокоментував відхід головного тренера Сергія Шищенка у Полісся замість Юрія Калитвинцева.

Сьогодні президент Полісся Геннадій Буткевич оголосив, що головний тренер команди Юрій Калитвинцев подав у відставку. Т. в. о. призначено Сергія Шищенка із друголігового ПФК Звягель, який раніше вже очолював житомирян як головний тренер і створював юнацький склад для клубу.

Сайт «Український футбол» поспілкувався з президентом ПФК Звягель Дмитром Костюком з приводу цієї ситуації, адже клуб вже вдруге посеред сезону залишається без тренера.

«Я благословив Шищенка, адже він іде в УПЛ та Полісся»

– Пане Дмитре, буквально декілька годин тому ви нам казали, що сподіваєтесь на, що Шищенко залишиться у ПФК Звягель, але Буткевич вже оголосив про його призначення т.в.о. головного тренера Полісся.

– Подивимось, як будуть далі розгортатися події. Шищенко поки що виконуючий обов’язки у Поліссі і я сподіваюсь, що він повернеться до нас. Хоча, знаючи Шищенка, він може виграти всі матчі у Поліссі, і потім постане питання, щоб залишити його головним тренером. Це мій страх (сміється, – прим. А.П.)

Я вангую, що найближчі матчі Полісся точно виграє, і питання, щоб залишити Шищенка точно постане, а мені б хотілося, щоб він повернувся у Звягель, бо нам треба виграти чемпіонат Другої ліги, а без нього буде важко. 

– Що ви сказали Шищенку перед його вояжем у Полісся?

– Я його благословив, адже він іде в УПЛ та Полісся. Але сподіваюсь, що він повернеться до нас. 

– Вам не прикро, що у вас вже вдруге посеред сезону забирають тренерів? Спочатку Максимова у Дніпро-1, тепер – Шищенка в Полісся.

– Жорстока історія, але це УПЛ. Я вважаю, що це хороша реклама для ПФК Звягель, але нехай забирають краще гравців, щоб вони прославляли наш клуб, а тренери нам самим потрібні. Що стосується Шищенка, то тут складна історія: хочеться, щоб він і Поліссю допоміг, і був з нами. 

Може, він буде, як Лобановський, і поєднуватиме дві роботи (сміється, – прим. А.П.). З моральної точки зору ми не могли не відпустити Максимова і Шищенка в клуби УПЛ, які боряться за єврокубки. Я був би дивним президентом клубу Другої ліги, якби не відпустив тренерів в УПЛ. А Полісся – це взагалі наш братній клуб. Він – перший в області, а ПФК Звягель – другий. Якщо у майбутньому Полісся буде першим в УПЛ, а ми другими – це буде класно. 

Дмитро Костюк та Юрій Максимов. Фото: ПФК Звягель

«Боюся, що ми не потягнемо такого тренера як Калитвинцев, з таким потужним бекграундом і досвідом»

– Хто буде т.в.о. головного тренера у ПФК Звягель?

– Сьогодні ми розбиралися з Поліссям і швидко не встигаємо все вирішувати. Будемо думати. 

– А якщо, як ви кажете, Шищенко виграє всі матчі у Поліссі і його залишать головним тренером, у вас вже є кандидатури для ПФК Звягель?

– Поки що я нічого не можу вам сказати з цього приводу. Все в процесі. Наскільки я розумію, Шищенко зараз в.о., і Полісся має шукати нового тренера, але у цьому процесі його можуть залишити на посаді, тому що, думаю, результат він покаже. І тоді вже ми будемо шукати план Б. 

Зараз я вважаю, що в нас є головний тренер, але він тимчасово буде допомагати Поліссю. Я на це сподіваюсь.

– Зараз Калитвинцев залишився без роботи. Можливо, вам слід його запросити на у ПФК Звягель на заміну Шищенку? Зробите таку собі рокіровку. 

– Я б не відмовився від такого варіанту, але боюсь, що ми не потягнемо такого тренера як Калитвинцев, з таким потужним бекграундом і досвідом. 

***

  • Полісся після 20-ти турів має в активі 33 очки та займає шосту сходинку в турнірній таблиці УПЛ. Зазначимо, що житомирський клуб не знає смаку перемог вже у шести матчах.
  • ПФК Звягель із 40-ка пунктами очолює таблицю Другої ліги.