«Маркевич – тренер Бразилії?»: Циганик знайшов нову команду для легендарного українського тренера

Переглядів 9226
Артем Жилінський Артем Жилінський
1 голос
«Маркевич – тренер Бразилії?»: Циганик знайшов нову команду для легендарного українського тренера
Мирон Маркевич. Фото: Google
Відомий український журналіст Ігор Циганик подумав, що хорошим кандидатом на посаду головного тренера збірної Бразилії міг би стати Мирон Маркевич.

Після того, як бразильці вилетіли з ЧС-2022, пост головного тренера команди залишив Тіте. Національна збірна Бразилії поки що продовжує перебувати в активному пошуку нового коуча.

На думку Циганика, добрих успіхів із командою міг би досягти український тренер Маркевич, який славився своєю успішною роботою з латиноамериканцями під час роботи у Металісті (2005-2014).

«Маркевич у Металісті добре працював із латинськими гравцями. Там, звичайно, був Красніков, люди, які їх обслуговували. Він навчився з ними працювати. Я був у Харкові і розумію, як їх балували».

Журналіст навів приклад того, що Маркевич зміг знайти підхід навіть до бразильця Тайсона, який мав дуже непростий характер.

«Тайсон о четвертій годині ночі каже, що хоче у Макдональдс. Люди поїхали та привезли йому. Він наївся - не хочу Макдональдс, хочу щось інше».

Як згадує Циганик, Тайсон сам вважав, що з Маркевичем бразильці могли б досягти добрих результатів.

«Я пам'ятаю, як хтось сказав: Тайсон, Маркевич – тренер Бразилії? Тайсон відповів: «Бразилія – чемпіон», - згадав Циганик в ефірі YouTube-каналу "ВЗБІРНА".

Нагадаємо, що Маркевич у своїй кар'єрі мав досвід роботи із національною збірною України. У 2010 році під його керівництвом команда провела чотири гри, в яких здобула три перемоги та один раз зіграла внічию.