«Мене постійно смикали якісь мужики, у Вербича були спалахи ревнощів»: колишня дівчина екс-динамівця згадала про життя в евакуації

Переглядів 10744
Дмитро Котков Дмитро Котков
3 голоси
«Мене постійно смикали якісь мужики, у Вербича були спалахи ревнощів»: колишня дівчина екс-динамівця згадала про життя в евакуації
Альвіна Царенко. Фото: Google
Альвіна Царенко, яка раніше зустрічалася з вінгером збірної Словенії Беньяміном Вербичем, згадала період життя з екс-футболистом Динамо в Польщі.

Українська модель Альвіна Царенко, яка була дівчиною словенського футболіста Беньяміна Вербича і з якою вона має спільну дитину на ім'я Май, розповіла про те, як їй довелося разом з екс-динамівцем жити три місяці в готелі в Польщі після евакуації з України.

«Мене постійно в лобі готелю смикали якісь мужики, хотіли познайомитись, думали, що Май – це мій брат. Вербич мав спалахи ревнощів, потім ще якісь причіпки до мене», – сказала Альвіна Царенко в інтерв'ю FanDay.

Також дівчина розповіла, чому вона згодом вирішила переїхати до Хорватії.

«Ми з ним не могли нормально поговорити – чи сварилися, чи мовчали. Тому я зрозуміла, що треба відкривати інші обрії. Ми переїхали з дитиною до Хорватії, Беньямін іноді приїжджав до нас туди», - додала українська модель.

Беньямін Вербич грав за київське Динамо у 2018-2022 роках. Потім словенець на правах оренди виступав за варшавську Легію, після чого він на повноцінній основі перейшов у грецький Панатінаїкос.