Металіст 1925 програв польській команді: за суперника голом відзначився українець

Переглядів 1568
Металіст 1925 у матчі з Пястом. Фото: Металіст 1925
Гол українця Сергія Крикуна дозволив польському Пясту здобути перемогу в контрольному поєдинку проти харківського Металіста 1925 на іспанських зборах.

28 січня в Іспанії відбувся контрольний матч, в якому харківський Металіст 1925 програв польському Пясту із рахунком 0:2. Формат спарингу був таким: чотири тайми по 30 хвилин. За Пяст у цій зустрічі забив м’яч український півзахисник Сергій Крикун.

Контрольний матч. Іспанія. Альбір. Campos Albir Garden Sports

Пяст – Металіст 1925 – 2:0

Голи: Крикун, 21, Хейтлі, 106.

Металіст 1925 (1 та 2 тайм): Сидоренко, Жичиков, Безуглий, Червак, Фарина, Габелок (к), Арі Моура, гравець на перегляді, Юрченко, Борячук, Овусу.

Металіст 1925 (3 та 4 тайм): Проценко, Обінайя, Ткачук, Курило, Фарина (гравець на перегляді 90, гравець на перегляді 105), Вачіберадзе, Русин, Панченко, Дмитренко, Юсов, Бичек.

Запас: Мозіль, Потімков, Капінус.

Головний тренер: Віктор Скрипник.

• Для Металіста 1925 це другий спаринг на зборах в Іспанії.
  • У першій товариській зустрічі харків'яни 26 січня програли австрійському Вольфсбергеру із рахунком 1:3.
  • Після першої половини сезону Металіст 1925 із 15 очками в активі посідає 12 місце.
  • Друга половина поточної кампанії для харків’ян розпочнеться поєдинком проти київського Динамо.