Металіст 1925 врятувався у поєдинку проти Дніпра-1: безвиграшна серія команди Скрипника триває 12 матчів

Переглядів 326
Гравці Дніпра-1 радіють голу. Фото: Дніпро-1
Харківський Металіст 1925 та Дніпро-1 розписали в Києві мирову 1:1. За слобожанську команду відзначився голом Максим Імереков, а за дніпровську точно пробив Олексій Гуцуляк.

15 квітня в рамках 24 туру УПЛ харківський Металіст 1925 зустрічався з Дніпром-1.

Дніпряни вийшли вперед на 19 хвилині після того, як точно пробив Олексій Гуцуляк. У підсумку гості виграли перший тайм.

У другій половині зустрічі голів тривалий час не було. Та на 90+3 хвилині Максим Імереков зрівняв рахунок.

У підсумку в поєдинку було зафіксовано нічию 1:1.

УПЛ. 24 тур

Металіст 1925 (Харків) – Дніпро-1 – 1:1

Гол: Імереков, 90+3 - Гуцуляк, 19.

• Дніпро-1 не програє вже чотири матчі поспіль (дві перемоги та дві нічиї).
  • Безвиграшна серія Металіста 1925 триває вже 12 поєдинків, якщо брати до уваги і офіційні зустрічі 2023 року.
  • У турнірній таблиці УПЛ дніпровська команда з 46 очками в активі посідає четверте місце. Металіст 1925 з 17 балами розташовується на 15 позиції.