Металіст продовжив безпрограшну серію, зігравши у бойову нічию з Інгульцем: клуб із Петрова набрав перше очко

Переглядів 418
Андрій Піскун Андрій Піскун
Металіст - Інгулець. Фото: УПЛ
У рамках другого туру української Прем'єр-ліги харківський Металіст розписав нічию з Інгульцем із Петрового (1:1). Зустріч відбулася в Ужгороді на стадіоні «Авангард».
  • Суперники жодного разу в історії не грали один проти одного
  • У минулому турі Металіст обіграв на виїзді ФК Рух (2:1), а Інгулець поступився Олександрії (1:2).
  • Безпрограшна серія Металіста сягнула дев’яти матчів (сім в першій лізі, два – в УПЛ).
  • Інгулець не може виграти в семи матчах поспіль.

Уже на пятій хвилині Кучеренко втратив мяч у власному штрафному та збив Романюка. Пенальті впевнено виконав Коркішко, вивівши Металіст вперед. Інгулець зміг відігратися у другому таймі. Клименко на 60-й хвилині дальнім пострілом не залишив шансів Рибці. У підсумку фінальний свисток арбітра зафіксував бойову нічию – 1:1.

Після двох турів Металіст посідає четверту сходинку в турнірній таблиці, маючи в активі чотири очки. Інгулець з одним пунктом займає дев’яте місце.

У наступному тур Металіст зіграє проти Олександрії, а Інгулець поміряється силами з Чорноморцем.