Металіст – Верес – 5:5: відеоогляд одного з найрезультативніших матчів в історії чемпіонатів України

Переглядів 902
Матч Металіст - Верес. Фото: Google
Харківський Металіст та рівненський Верес влаштували гольове шоу в Ужгороді на стадіоні Авангард. Команди зіграли в мегарезультативну нічию 5:5.

15 квітня на 15 день народження УПЛ в рамках 21 туру Прем'єр-ліги України харківський Металіст зіграв з рівненським Вересом.

Перший тайм цього поєдинку завершився з результатом 4:3 (!) на користь слобожанців.

У складі Металіста голами відзначилися Єгор Картушов, Богдан Порох, Богдан Бойчук та Максим Прядун. За Верес до перерви точно пробивали Андрій Блізніченко з пенальті, Владислав Шарай та Даниїл Хондак. Зазначимо, що в першому таймі під час матчу була злива, а тому футболісти бігали по слизькому газону.

У другому таймі також було весело. Спочатку Шарай на 54 хвилині, а потім Блізніченко ще з одного пенальті на 59 хвилині забили два м’ячі за Верес і вивели рівненську команду вперед. Також слід зазначити, що обидва футболісти оформили дублі. Довго рахунок був на користь команди Юрія Вірта і, здавалося, що вона зможе перемогти. Але на 82 хвилині взяв слово Владислав Наумець, який своїм голом повернув статусу поєдинку паритет.

Більше забитих м’ячів у цьому мегагольовому матчі не було. У підсумку було зафіксовано нічию 5:5!

На даний момент це найрезультативніший поєдинок у цьому сезоні УПЛ. Також це повторення найрезультативніших матчів в історії чемпіонатів України. Зазначимо також, що вперше в історії чемпіонатів України обидві команди забили по п'ять м'ячів в одній зустрічі.

УПЛ. 21 тур

Металіст - Верес - 5:5 (4:3)

Голи: Картушов, 6, Порох, 10, Прядун, 25, Бойчук, 38, Наумець, 82 - Блізніченко, 18, 59 (обидва - з пенальті), Шарай, 23, 54, Хондак, 36.