Металіст втратив перемогу в кінці матчу: харків'яни зіграли в нічию із ФК Львів

Переглядів 2677
ФК Львів - Металіст. Фото: УПЛ
У матчі десятого туру української Прем'єр-ліги футбольний клуб Львів на стадіоні «Скіф» зустрічався з Металістом. Поєдинок завершився бойовою нічиєю двох колективів з рахунком 1:1 .

Металіст займав значно вищу позицію ніж ФК Львів. Харків'яни ведуть активну боротьбу за зону єврокубків, а львів'яни намагаються набирати очки, щоб вийти із зони вильоту.

Перший тайм проходив досить рівно. команди не відкривалися, грали збалансовано. За перший тайм було завдавано шість ударів, по три на кожну. Але був один удар в площину воріт.

І цей постріл виявився гольовим. На дев'ятій хвилині гри Прядун відзначився після передачі Чайковського Львів був шокований таким початком матчу.

Перший тайм зафіксував мінімальну перевагу Металіста.

Львів вийшов зарядженим на другу половину гри. Після свистка перші хвилин десять гри були дуже складними для Металіста, але харків'яни це витримали.

Проте другу жовту картку отримав форвард Металіста Прядун, він підвів свою команду і залишив її в меншості.

«Леви» продовжували тиснути на своїх опонентів і зрештою переломили хід поєдинку. На 78-й хвилині відзначився Ременяк і він зрівняв рахунок у цьому рівному протистоянні.

Фінальний свисток зафіксував нічию 1:1. Справжній бойовий матч, де дві команди награли на очки.

ФК Львів зіграє наступний матч проти Ворскли Скрипника. А на Металіст чекає матч за єврокубкову боротьбу проти Зорі.