Дніпро-1 не програє в УПЛ 15 матчів поспіль: Чорноморець поступився дніпрянам

Переглядів 1026
Дніпро-1 - Чорноморець. Фото: УПЛ
У матчі десятого туру української Прем'єр-ліги Дніпро-1 зустрічався з Чорноморцем. Поєдинок завершився перемогою дніпровської команди з рахунком 1:0.

Дніпро-1 підходив до цього матчу, як абсолютний лідер чемпіонату, суперником дніпрян був останній в УПЛ Чорноморець.

Підопічні Кучера розпочали гру, як господарі. Дніпро-1 мав перевагу майже по всім важливим компонентам. Володіння м'ячем, удари по воротах показували, хто домінує на полі.

У середині першого тайму на 23 хвилині Дніпро-1 повів у рахунку. Після передачі Бузанелло у п'ятому матчі поспіль результативною дією відзначається Піхальонок. Рикошет суттєво вплинув на траекторію удару півзахисника Дніпра-1 і голкіпер Чорноморця був безсилий.

Команди на інерції дограли перший тайм і закінчили його з мінімальною перевагою дніпрян.

Дніпро-1 розпочав другу половину гри із свого домінування на полі. Дніпряни тиснули на Чорноморець, а ті намагалися не пропустити м'яч.

Підопічні Кучера в другому таймі повністю перегравали одеситів. Але м'яч відмовлявся потрапляти у ворота.

Так дніпряни і не змогли забити більше. Фінальний свисток зафіксував перемогу Дніпра-1 з рахунком 1:0 проти Чорноморця. До речі, це 15-й матч поспіль без поразок для дніпрян в УПЛ.

У наступному турі Дніпро-1 поміряється силами з ужгородським Минаєм. А на Чорноморець буде чекати київське Динамо.