Металіст завершив турецьки збори: харківська команда вже знаходиться в Ужгороді

Переглядів 627
Дмитро Котков Дмитро Котков
0 голосів
Металіст завершив турецьки збори: харківська команда вже знаходиться в Ужгороді
Металіст повертається зі зборів. Фото: Металіст
Харківський Металіст завершив збори в Туреччині. Слобожанська команда вже знаходиться в Україні, а саме в Ужгороді, де команда продовжить готуватися до початку другої частини сезону.

ФК Металіст завершив навчально-тренувальний збір у Туреччині, який складався із двох двотижневих циклів. Про це повідомляє офіційний сайт слобожанського клубу.

У суботу о 5:00 за турецьким часом «жовто-сині» у повному складі вирушили до аеропорту Анталії, звідки літаком дісталися до Будапешта. Зі столиці Угорщини харків'яни виїхали автобусом та о 19:00 приїхали до Ужгорода. 

Сьогодні Металіст проведе відновлювальне тренування, а з понеділка буде безпосередньо готуватися до матчу 16 туру УПЛ проти львівського Руху. Поєдинок заплановано на п’яте березня (початок гри о 14:00).

Зазначимо, що протягом другої частини чемпіонату основний склад Металіста базуватиметься в Ужгороді й проводитиме домашні матчі на місцевому стадіоні «Авангард».

Металіст U19 буде жити й тренуватись на базі у селищі Середнє, що під Ужгородом. Домашні матчі команда також буде проводити на «Авангарді».