«Ми деградуємо в плані українського футболу»: Циганик зробив жорстку заяву після феєрії між Кривбасом та Динамо

Переглядів 156
Аватар Артем Жилінський Артем Жилінський
0 голосів
«Ми деградуємо в плані українського футболу»: Циганик зробив жорстку заяву після феєрії між Кривбасом та Динамо
Андрій Ярмоленко святкує гол. Фото: ФК Динамо (Київ)
Спортивний журналіст Ігор Циганик назвав проблему, яка залишилася непоміченою, після перемоги Динамо з рахунком 6:5 над Кривбасом у 25-му турі УПЛ.

Відомий журналіст та коментатор Ігор Циганик зізнався, що був вражений тим, як досвідчені гравці Динамо перевернули хід матчу проти Кривбасу. Він виділив  Віталія Буяльського, Олександра Караваєва та Андрія Ярмоленка, які вийшли на поле і кардинально змінили гру команди.

Після першого тайму кияни програвали з рахунком 1:4, проте завдяки впливу ветеранів зуміли зламати ситуацію та вирвати перемогу з результатом 6:5.

«Уявляєте, на якому рівні український футбол, якщо виходять три ветерани і змінюють гру. На якому рівні решта гравців Динамо і футболісти Кривбасу. Ми деградуємо в плані українського футболу, і матч показав, що нинішні молоді гравці набагато слабші за минуле покоління», – сказав Циганик на власному ютуб-каналі.

  • Динамо після 25 турів має у доробку 47 очок та посідає четверту сходинку в турнірній таблиці  УПЛ.
  • Кривбас наразі займає сьому позицію в турнірній таблиці УПЛ з 40 очками в 25 матчах.
Реклама
150000 грн за депозит
9.9
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри