«Ми допустили одну помилку»: Калитвинцев розповів, що йому сподобалося у грі Полісся проти Металіста 1925

Переглядів 1688
Юрій Калитвинцев. Фото: Google
Головний тренер житомирського Полісся Юрій Калитвинцев прокоментував підсумок поєдинку 14 туру української Прем'єр-ліги проти харківського Металіста 1925 (2:1).

Юрій Калитвинцев, коментуючи перемогу над Металістом 1925 (2:1) у матчі 14-го туру УПЛ, найбільший акцент зробив на самовіддачі своїх підопічних, яка і гарантувала житомирянам здобуття чергових трьох очок.

«Ми допустили одну помилку на початку матчу. В першому таймі було мало гострих передач, було мало ударів. Після перерви мені сподобалась агресія, сподобалось, що хлопці не дивились на табло, я відчув, що вони розуміють відповідальність за результат.

Дуже сподобалась динаміка, дуже сподобався контроль м'яча і з’явились гострі передачі», — сказав Калитвинцев в інтерв’ю клубній пресслужбі житомирського клубу.

• Після перемоги над Металістом 1925 Полісся має в активі 29 очок та наразі очолює турнірну таблицю української Прем'єр-ліги. Відрив від Кривбаса складає два очки, але команда з Кривого Рогу свій поєдинок 14 туру ще не зіграла.
  • В наступному турі команда Юрія Калитвинцева на виїзді зіграє проти донецького Шахтаря. Поєдинок заплановано на 24 листопада. Початок гри о 19:00.