«Ми рухаємося до наступної мети — компенсації збитків»: УАФ провела важливе засідання

Переглядів 4144
Артем Жилінський Артем Жилінський
2 голоси
«Ми рухаємося до наступної мети — компенсації збитків»: УАФ провела важливе засідання
Андрій Павелко. Фото: УАФ
У Будинку футболу відбулося робоче засідання, на якому було проведено обговорення низки важливих та актуальних питань для спорту номер один в Україні.

Засідання пройшло за участю президента Української асоціації футболу, члена Виконкому УЄФА Андрія Павелка та перших віце-президентів УАФ Олексія Михайличенка, Анатолія Демяненка, Алана Плієва та Вадима Костюченка.

Учасники засідання обговорили питання розгляду Європейським судом з прав людини позову УАФ щодо компенсації українському футболу збитків, завданих російськими військами під час повномасштабної війни проти України.

«Після успішної ізоляції російських команд на міжнародній арені, чого ми досягли спільно з УЄФА та ФІФА навесні цього року, ми рухаємося до наступної мети — компенсації збитків, завданих нашому футболу російським агресором. Віримо в успіх нашого позову до ЄСПЛ!» – зазначив Андрій Павелко.

Також керівники УАФ обговорили процес підготовки спільної заявки України разом із Іспанією та Португалією на проведення фінальної частини ЧС 2030 та співробітництва трьох національних асоціацій у рамках цього проекту.

Нагадаємо, що суд назначив арешт Павелку до 22 січня 2023 року з можливістю внесення застави у розмірі 9,8 мільйона гривень. Цією можливістю функціонер успішно скористався.