«Думаю, що Гочолейшвілі потрапив на радар до Йовічевіча ще у Дніпрі-1»: Демченко оцінив новачка Шахтаря

Переглядів 1739
Артем Жилінський Артем Жилінський
2 голоси
«Думаю, що Гочолейшвілі потрапив на радар до Йовічевіча ще у Дніпрі-1»: Демченко оцінив новачка Шахтаря
Георгій Гочолейшвілі. Фото: ФК Сабуртало
Український головний тренер грузинської Діли розповів, описав новачка донецького Шахтаря Георгія Гочолейшвілі. Колишній гравець УПЛ дав характеристику грузинському легіонеру.

В ексклюзивному інтерв’ю для Fanday. net  Демченко описав позиції молодого грузинського гравця. Він зазначив, що цей футболіст дуже універсальний, адже за свою не велику кар’єру встиг пограти на багатьох позиціях.

«Я його добре знаю. Це молодий, найперспективніший футболіст. Він за ці два роки регулярно грав за збірну U-21. Він грав латераля. У нього непогано виходило. Потім прийшов інший тренер і вони перешикувалися в чотири захисники. Так він дійшов цього амплуа».

Також Демченко вважає, що Гочолейшвілі потрапив на радари Йовічевіча, коли той був наставником Дніпра-1.

«Георгій перспективний, забивав голи за збірну, яскраво виглядав і англійцям забив гол божевільний. Думаю, що Гочолейшвілі потрапив на радар до Йовічевіча ще у Дніпрі-1, а зараз Ігор перейшов до Шахтаря та активував опцію свого інтересу до цього футболіста», — заявив Демченко в інтерв’ю для Fanday.net.

Нагадаємо, що вчора 29 листопада, захисник молодіжної збірної Грузії Георгій Гочолейшвілі перейшов до донецького Шахтаря та підписав з українським клубом угоду терміном на п'ять років.є