«Ми зробили неможливе можливим»: Йовічевіч оцінив чемпіонський сезон Шахтаря

Переглядів 196
Артем Жилінський Артем Жилінський
1 голос
«Ми зробили неможливе можливим»: Йовічевіч оцінив чемпіонський сезон Шахтаря
Ігор Йовічевіч. Фото: ФК Шахтар
Хорватський наставник донецького Шахтаря Ігор Йовічевич висловився стосовно впевненої перемоги своїх підопічних в чемпіонаті України сезону 2022/23.

Головний тренер Шахтаря Ігор Йовічевич після перемоги над Дніпром-1 (3:0) описав свої емоції.

 «Гордість. Гордість за прожитий рік, за зусилля, що докладали кожного дня. За команду радий. Думаю, що ми мали найважчий графік від початку й протягом сезону: найбільше зусиль доклали, найбільше переїздів, найбільше терпіли. Думаю, що сьогоднішня гра є просто, як це кажуть, «вишенькою на торті» цього сезону – історичного в українському футболі. Сезону під війною».

Також Йовічевіч зробив акцент на тому, що золото взяв український Шахтар без значної кількості легіонерів.

«Дякую ЗСУ, у першу чергу. За те, що дозволили нам грати у футбол, а мені – здійснити свою мрію, команді здійснити свою мрію. 11 українців сьогодні грали на полі у складі Шахтаря. Цим можуть пишатися не тільки всі вболівальники Шахтаря, але й усі українські вболівальники. Бо за рік вони побачили команду, на чемпіонство якої перед сезоном ніхто не ставив і два євро. І ми зробили неможливе можливим», — сказав Йовічевіч.

Шахтар після перемоги над Дніпром-1 набрав 72 очки і став недосяжним для переслідувачів. Донецький клуб виграв 14-й раз чемпіонат України. До слова, Ігор Йовічевіч вперше здобув золоті медалі УПЛ. Також додамо, що Шахтар зіграє в груповому раунді Ліги чемпіонів наступного сезону.