«Міг найняти приватний літак та полетіти в Монако»: ексгравець Шахтаря розповів про неймовірні премії за перемогу над Динамо

Переглядів 9301
Олександр Карпенко Олександр Карпенко
2 голоси
«Міг найняти приватний літак та полетіти в Монако»: ексгравець Шахтаря розповів про неймовірні премії за перемогу над Динамо
Космін Беркеуан. Фото: Google
Колишній футболіст донецького Шахтаря та збірної Румунії Космін Беркеуан поділився спогадами про період кар'єри в Україні та розповів про великі заробітки у складі «гірників».

У 2004 році Космін Беркеуан перейшов в Шахтар з Динамо Бухарест. Румунський захисник розповів, що заробляв у донецькому клубі понад 30 тисяч доларів.

«У першій половині контракту мені було нелегко. Я не звик, що такі гроші накопичуються. Важко раптом впоратися з такою ситуацією, щоб вона не псувала обстановку. 

Чесно кажучи, зарплата мене не особливо цікавила. Премії були базові, мінімум сім тисяч доларів за гру. А за перемогу над київським Динамо було близько 35-40 тисяч доларів».

Беркеуан зізнався, на що витрачав зароблені в Україні шалені кошти.

«Я ніколи не надавав великого значення грошам і майже щодня міг зробити якийсь необдуманий вчинок. Наприклад, міг витратити 500 доларів на кепку або найняти приватний літак і полетіти в Монако на два-три дні зі Стойканом і Рацем. Ми розслабилися, прийняли ванну і повернулися в Україну», – сказав Беркеуан в інтерв'ю Prosport.

Беркеуан захищав кольори Шахтаря з 2004 по 2006 рік. Провів 37 матчів, в яких відзначився одним голом. Перебував на контракті у донеччан до 2008 року.