«Міг перетворитися на довгобуд»: президент Вереса – про епопею з добудовою стадіону у Рівному

Переглядів 656
Олександр Карпенко
Олександр Карпенко
1 голос
«Міг перетворитися на довгобуд»: президент Вереса – про епопею з добудовою стадіону у Рівному
Іван Надєїн. Фото: Верес Рівне
Президент Вереса Іван Надєїн розкрив деякі деталі реконструкції стадіону «Авангард» у Рівному, який з вересня приймає поєдинки рівня УПЛ.

Функціонер вкотре наголосив, що для Вереса було важливим завершити перший етап реконструкції стадіону, аби мати можливість грати домашні поєдинки на рідному стадіоні.

«Нам залишалось декілька кроків, не зроби які, це міг би стати черговий довгобуд який би з часом руйнуючись все більше був би далі від закінчення будівництва. Зрозуміло, що без стадіону розмови про розвиток і стратегію – фантазії і повітряні замки. 

Наші вболівальники, яким ми сильно заборгували. Вони заслужили вболівати за улюблену команду у рідному місті», – написав Надєїн у Facebook.

Нагадаємо, реконструкція «Авангарду» стартувала у березні 2019 року. На стадіоні побудували дві нові трибуни, гібридне поле із системою підігріву та автоматичного поливу, а також сучасною системою освітлення.

Наразі Верес посадає шосте місце у турнірній таблиці УПЛ, набравши 17 очок. 21 листопада команда Юрія Вірта проведе найближчий поєдинок проти Динамо.