Минай врятувався в матчі з Олександрією: Ковалець не реалізував пенальті, після чого отримав червону картку

Переглядів 593
Матч Минай - Олександрія. Фото: Минай
Команди Желько Любеновича та Руслана Ротаня розписали мирову в очному поєдинку УПЛ. Кирило Ковалець в цій зустрічі не забив одинадцятиметровий та був вилучений з поля.

31 березня в рамках 22 туру УПЛ зустрічалися між собою Минай та Олександрія.

На десятій хвилині був скасований гол Кулакова – VAR зафіксував офсайд. У підсумку перший тайм завершився внічию 0:0.

На початку другої половини поєдинку олександрійці все-таки вийшли вперед. Кулаков з другої спроби забив чистий гол. Потім Калитвинцев подвоїв перевагу. Але закарпатці не збиралися здаватися. Устименко та Гунічев своїми голами повернути поєдинку паритетний статус.

Цікаво, що на 68 хвилині Ковалець не реалізував пенальті, а через десять хвилин отримав другу жовту картку в матчі та був вилучений з поля.

Матч завершився внічию 2:2.

УПЛ. 22 тур

Минай – Олександрія – 2:2

Голи: Устименко, 63, Гунічев, 75 – Кулаков, 50, Калитвинцев, 58.

Вилучення: Ковалець, 79 (Олександрія).

• Минай, який гарно розпочав другу половину сезону, у другому поєдинку поспіль забиває два м’ячі. У попередньому турі закарпатці обіграли з рахунком 2:1 ЛНЗ.
  • Олександрія продовжила безпрограшну серію в другій половині сезону.
  • Наразі Минай з 14 очками в активі посідає 16 позицію в УПЛ. Олександрія з 24 балами розташовується на 11 місці.