Минай з камбеком виграв закарпатське дербі у Хуста: перша перемога команди Шарана в це міжсезоння

Переглядів 649
Гравці Миная в матчі з Хустом. Фото: Минай
В рамках закарпатського дербі під час зборів зустрілися представник УПЛ Минай та новачок Першої ліги Хуст. Перемогу з рахунком 3:1 здобув представник елітного дивізіону чемпіонату України.

Дев’ятого липня в рамках контрольного поєдинку на стадіоні «Карпати» Минай зустрічався з Хустом. Закарпатське дербі виграли футболісти Миная з рахунком 3:1. Підопічні Володимира Шарана здобули свою першу перемогу у це міжсезоння.

Рахунок відкрив Хуст. Представник Закарпаття у Першій лізі забив на десятій хвилині. Після довгої передачі за спини захисникам Луців вискочив сам на сам з Бандурою та пробив у дальній кут впритул з поперечиною.

Зрівняти рахунок Минаю допомогли два потенційних новачка. Перший виконав навісну передачу з лівого флангу, а другий переправив м’яч у сітку. Ще до перерви старші за рангом закарпатці вийшли вперед та закріпили свою перевагу. Спочатку найкращий бомбардир Минаю у минулому сезоні Єгор Твердохліб вивів свою команду вперед. А згодом Петько замкнув подачу на ближню штангу – 3:1.

Після перерви команди голів не забивали, а тому Минай виграв цю зустріч.