На замітку європейським клубам: Довбик відзначився переможним голом за Дніпро-1

Переглядів 5129
Артем Довбик. Фото: Google
Дніпро-1, який є віце-чемпіоном України, в рамках спарингу зустрівся з харківським Металістом та здобув перемогу з мінімальною перевагою – 1:0.

Дев’ятого липня в рамках контрольного поєдинку в Ужгороді Дніпро-1 зустрічався з харківським Металістом.

Перший тайм цієї зустрічі завершився нульовою нічиєю. А на початку другого тайму точно пробив нападник дніпрян Артем Довбик. Цей гол став переможним у матчі, який завершився з рахунком 1:0.

Контрольний матч. Ужгород. Стадіон «Авангард»

Дніпро-1 – Металіст (Харків) – 1:0 (0:0)

Гол: Довбик, 47.

• Дніпро-1, як срібний призер УПЛ, готується до кваліфікації Ліги чемпіонів, де команді Олександра Кучера належить зіграти з грецьким Панатінаїкосом.
  • На Артема Довбика претендують європейські клубі, в тому числі Жирона іншого українського футболіста Віктора Циганкова.