Минай зіграв з Рухом в рамках УПЛ: чи змогли закарпатці перервати нічийну серію поєдинків проти львів’ян

Переглядів 1484
Минай - Рух. Фото: УПЛ
У матчі 25-го туру Української Прем'єр-ліги ужгородський Минай приймав у себе вдома львівський Рух. Поєдинок між цими командами закінчився внічию із рахунком 1:1.
  • 50-й домашній матч Миная в УПЛ.
  • Гольова клубна рекордна серія Миная в УПЛ триває шість ігор (дев'ять голів)
  • Рух забив 50-й гостьовий гол в УПЛ
  • Гольова серія львів'ян триває у чемпіонаті дев'ять матчів (12 голів)
  • В першому колі команди зіграли в нічию 0:0.
  • Нічийна серія Миная з Рухом триває в УПЛ п'ять матчів.

Сьогодні, 22 квітня, відбувся поєдинок в рамках 25-го туру чемпіонату України між Минаєм та Рухом.

Першого моменту довелося чекати довго, але в середині тайму Рух міг відзначитися. Сич після скидки Дідика завдав удару по воротам господарів, проте Кемкін здійснив сейв.

Минай одразу відповів. Кораблін вийшов на ударну позицію після не найкращого прийому м'яча, однак голкіпер Руха впорався із пострілом.

В середині другої половини гри після подачі з кутового Минай вийшов вперед. Вакула вдало навісив на Петька, а той вгатив м'яч у сітку.

Однак Рух швидко відповів. Флангова атака виявилася вдалою, адже після прострілу Таллеса м'яч у пусті ворота закотив Квасниця.

Більше команди не забивали і фінальний свисток зафіксував нічию.

УПЛ, 25-й тур

Минай - Рух - 1:1

Гол: Петько, 68 - Квасниця, 77

• Рух має 41-е очко у своєму активі та займає п'яте місце у турнірній таблиці Української Прем'єр-ліги.
  • Минай набрав 16 балів і посідає 16-те місце в чемпіонаті України.
  • В наступному турі львів'яни зіграють проти Вересу (27.04), а ужгородці прийматимуть Чорноморець (27.04).