«Місце нове, а зовсім не відчувається якогось дискомфорту»: Ротань розповів про адаптацію в Олександрії

Переглядів 380
Дмитро Котков
Дмитро Котков
1 голос
«Місце нове, а зовсім не відчувається якогось дискомфорту»: Ротань розповів про адаптацію в Олександрії
Руслан Ротань. Фото: Олександрія
Новий наставник Олександрії Руслан Ротань висловився про процес адаптації в новій для себе команді. Коуч сказав, як він формував свій тренерський штаб.

Новоспечений головний тренер Олександрії висловився про початок роботи в команді з Кіровоградщини.

«Я познайомився з командою і відразу відчув, що тут дуже дружній колектив. І я, і тренерський штаб були приємно здивовані, що нам — новачкам клубу — приділили стільки уваги і футболісти, і персонал. Все показали, розповіли. І це насправді важливо. Місце нове, а зовсім не відчувається якогось дискомфорту», – сказав Ротань в інтерв’ю прес-службі олександрійців.

Також Руслан Ротань розповів про те, як він формував тренерський штаб Олександрії.

«Це було непросто, оскільки багато з тих, до кого звернувся, або працювали у клубах, або не мали можливості з різних причин, тому вимушені були відмовитися. Скажу чесно, провів багато безсонних ночей. Але, поступово в результаті зустрічей і непростих розмов вдалося нарешті сформувати команду помічників».

Зазначимо, що після першої частини сезону Олександрія з 24 очками в активі іде на п’ятому місці в турнірній таблиці Прем’єр-ліги України.

Друга частина сезону для олександрійців розпочнеться матчами з харківським Металістом 1925 (25.02), з Дніпром-1 (04.03), з закарпатським Минаєм (11.03) та з харківським Металістом (18.03).