«Мовчать і не хочуть нічого говорити»: Шаран розкритикував гравців Минаю за розгром від Чорноморця

Переглядів 1820
Володимир Шаран. Фото: ФК Минай
Головний тренер Минаю Володимир Шаран прокоментував поразку своєї команди від одеського Чорноморця в УПЛ із рахунком 0:3, визнавши перевагу суперника.

У суботу, 21 жовтня, Минай розгромно поступився Чорноморцю в матчі 11-го туру української Прем'єр-ліги. Поєдинок закінчився із рахунком 3:0 на користь одеситів.

Головний тренер минайців Володимир Шаран прокоментував такий результат, зазначивши, звідки прийшли два з трьох голів.

«У першому таймі була практично рівна гра, але ми сподівались, що в другому таймі змінимо ситуацію, будемо грати більш агресивно. Утім на контратаках отримали 2 м’ячі. У минулому сезоні ми здобули тут важливу перемогу наприкінці чемпіонату.

Хлопці тоді билися один за одного, щоб зберегти результат 1:0. Сьогодні було схоже не те, що хлопці програли цей поєдинок ще до гри. Вони зараз мовчать і не хочуть, не можуть нічого говорити».

Також спеціаліст згадав поєдинок з Рухом, коли Минай зіграв 0:0, а гравці за його словами вийшли на поле битися один за одного, чого не було з Чорноморцем.

«У поєдинку з Рухом вони виходили та билися один за одного. Сьогодні в деяких гравцях, я не побачив тієї агресії, що була з Рухом. У майстерності ми поступаємось кожній команді УПЛ. Однак за рахунок дисципліни та бійцівських якостей ми досягаємо результату.

Цього сезону поки не вдається. Хочеться, щоб хлопці це зрозуміли. Якщо зрозуміють, зможемо з оптимізмом дивитися на турнірну таблицю», – приводить слова Шарана телеграм-канал УПЛ ТБ.

• Нагадаємо, що наразі Минай йде на останньому, 16 місці в турнірній таблиці УПЛ, маючи всього чотири бали за 11 зустрічей.
  • В наступному турі 29 жовтня команда Шарана зіграє проти Вереса. Початок о 13:00.