«Можливо. Я тоді добре грав, забив Шахтарю»: Фомін відповів, чи міг Ахметов вплинути на його трансфер до донецького клубу у 2018 році

Переглядів 239
Дмитро Котков
Дмитро Котков
1 голос
«Можливо. Я тоді добре грав, забив Шахтарю»: Фомін відповів, чи міг Ахметов вплинути на його трансфер до донецького клубу у 2018 році
Руслан Фомін. Фото: Google
Колишній нападник донецького Шахтаря, харківського Металіста та низки інших команд Руслан Фомін висловився про свій перехід до донецького клубу у 2018 році.

Екс-форвард Шахтаря Руслан Фомін розповів про те, як він несподівано перейшов із Маріуполя до донецького клубу у 2018 році.

«Я здивувався й сам. Агент зателефонував, сказав збирати речі та їхати до Шахтаря. Я питаю: «До якого, карагандинського? Чому я їду до Шахтаря? Там вистачає нападаючих». Ну, приїхав до Шахтаря. Той трансфер ніхто не зрозумів, навіть я сам не зрозумів і досі не зрозумію», – сказав Руслан Фомін в інтерв'ю ПРОФУТБОЛ Digital.

Нападник вважає, що він заслуговував зіграти за Шахтар хоча би п'ять хвилин, аби відчути впевненість та допомогти донецькій команді.

«Мене тоді у заявку жодного разу не взяли. Упевнений, своєю роботою на тренуваннях я заслужив вийти хоча б на п'ять хвилин - відчути впевненість якусь, що я можу допомогти чимось команді», - відзначив Фомін.

Також Фомін відповів на запитання, чи можна припустити, що президент Шахтаря Рінат Ахметов був ініціатором повернення до донецького клубу Руслана Фоміна.

«Можливо. Я тоді добре грав, забив Шахтарю у Маріуполі. Все можливо, але у мене такої інформації немає», - додав Фомін.

Під час своєї кар’єри, окрім Маріуполя та Шахтаря, форвард грав за харківський Арсенал, харківський Металіст, луганську Зорю, одеський Чорноморець, азербайджанську Габалу, казахстанський Атирау та грецький Аполлон.