«Мудрик серйозно підставився»: журналіст розкритикував скандальне фото молодої зірки Шахтаря

Переглядів 959
Артем Жилінський
Артем Жилінський
1 голос
«Мудрик серйозно підставився»: журналіст розкритикував скандальне фото молодої зірки Шахтаря
Михайло Мудрик. Фото: ФК Шахтар
Український журналіст, коментатор та автор YouTube-каналу Бомбардир Роман Бебех прокоментував ситуацію з виїздом за кордон півзахисника Шахтаря Михайла Мудрика.

Відомий журналіст Роман Бебех розкритикував відвідування ОАЕ вінгером «гірників» у той час, коли в Україні триває війна та є обмеження на виїзд для чоловіків.

«Знаю, що багато хто виїхав, на мою думку, це неправильно. Щодо Мудрика. Він має розуміти, що за ним зараз дуже стежать. Не знаю, хто виставив фото з ним в ОАЕ, але Мудрик підставився. Знаю, що багато інших футболістів теж поїхали і не виставляють знімки», – сказав Бебех в інтерв'ю «Футбол24».

Коментатор виступає проти виїзду футболістів за кордон, заявивши, що покинули Україну не лише Мудрик.

«Тут дуже тонкий кордон. Мудрик може сказати, що поїхав відновлюватися, щоб краще підготуватися до другої частини сезону. Можливо, він допомагає грошима ЗСУ. Я його не виправдовую, бо не знаю реальної ситуації. Але я не підтримую виїзд з України зараз».

Раніше була інформація, що деякі гравці лідерів українського футболу залишили країну для своєї відпустки закордоном. Крім Мудрика також називалися:

  • вінгер Шахтаря Олександр Зубков;
  • захисник Шахтаря Валерій Бондар;
  • півзахисник Дніпра-1 Олексій Гуцуляк;
  • захисник Динамо Денис Попов.

Нагадаємо, що інтерес до Мудрика виявляє Арсенал, який планує зробити Шахтарю пропозицію щодо трансферу у січні.