На другий тайм можна було не виходити: Кривбас і Чорноморець зіграли перший матч сезону в УПЛ

Переглядів 13384
6 голосів
Прінс та Богдан Бутко. Фото: ФК Кривбас
Бронзовий призер тогорічного розіграшу чемпіонату України Кривбас у першому поєдинку нового сезону УПЛ зустрічався з одеським Чорноморцем. Підопічні Юрія Вернидуба здобули мінімальну перемогу.

У суботу, 3 серпня, Кривбас приймав Чорноморець у матчі першого туру української Прем'єр-ліги сезону 2024/25.

Рахунок у грі було відкрито вже в дебюті протистояння між командами Юрія Вернидуба та Олександра Бабича. Захисник криворіжців Денис Кузик виконав чудову подачу у штрафний майданчик одеситів, де найвправніше зіграв півзахисник Єгор Твердохліб.

Відео голу Твердохліба у ворота Чорноморця

Це перший забитий м'яч у сезоні 2024/25 української Прем'єр-ліги, оскільки матч-відкриття УПЛ між Вересом та Карпатами закінчився нічиєю (0:0).

Позаяк більше голів у поєдинку не забивали, то фінальний свисток головного арбітра матчу Максима Козиряцького зафіксував мінімальну перемогу криворіжців над одеситами.

Чемпіонат України. Перший тур

Кривбас – Чорноморець – 1:0 (1:0)

Гол: Твердохліб, 6

• Чорноморець в наступному поєдинку чемпіонату, 10 серпня, прийматиме луганську Зорю. Матч запланований на 15:30.
  • На Кривбас водночас в другому турі УПЛ чекає зустріч з Карпатами. Гра у Львові має розпочатися о 15:30.