«Найкраще, що може зробити Павелко – піти з футболу»: директор Шахтаря оголосив вирок очільнику УАФ

Переглядів 869
Олександр Карпенко
Олександр Карпенко
1 голос
«Найкраще, що може зробити Павелко – піти з футболу»: директор Шахтаря оголосив вирок очільнику УАФ
Андрій Павелко. Фото: Google
Юрій Свиридов, директор Шахтаря зі стратегічного розвитку, поділився враженнями після вчорашньої зустрічі президента УАФ Андрія Павелка з журналістами.

Директор Шахтаря після вчорашніх заяв Павелка не бачить подальших перспектив розвитку українського футболу з сьогоднішнім керівництвом УАФ.

Свиридов у своєму блозі на Tribuna закликав Павелка забратися з українського футболу зі своїм оточенням.

«В нашому футболі немає прозорості, немає стратегічного бачення, немає проєктів, немає лідерства. Футбол використовується як інструмент підкреслення статусу, власного піару й вирішування політичних справ. Ми не бачимо динаміки розвитку: скільки побудовано майданчиків за рік, скільки в нас людей грає у футбол та як показники змінились останніми роками, скільки в країні тренерів, скільки побудовано стадіонів, скільки любительських клубів, які телевізійні рейтинги?

Вісім років правління добре показали можливості чинного керівника УАФ. Ці можливості вкрай обмежені, тому я вважаю, що продовжувати немає сенсу. Найкраще, що наразі може зробити Павелко для українського футболу – це піти з нього, забравши всю команду й оточення. Заради кращого майбутнього»,  – написав Свиридов.

Нагадаємо, 24 січня президент УАФ Андрій Павелко дві з половиною години відповідав на запитання журналістів, які вирішили не бойкотувати меда-івент за участі очільника асоціації.