Наступний крок за Шахтарем: в Бразилії оцінили ситуацію з Майконом, який повинен повернутися в Україну

Переглядів 525
Артем Жилінський Артем Жилінський
1 голос
Наступний крок за Шахтарем: в Бразилії оцінили ситуацію з Майконом, який повинен повернутися в Україну
Майкон. Фото: ФК Шахтар
Донецький Шахтар не планує продовжувати орендну угоду з Корінтіансом щодо бразильського півзахисника Майкона. «Гірників» влаштує лише повноцінний продаж футболіста.

Півзахисник Філіпе Коутіньйо має намір залишити Астон Віллу в січні та може повернутися на батьківщину, де на нього претендує Корінтіанс. Проте, здійснити повноцінний трансфер бразильцям навряд чи вдасться через високу вартість гравця та його велику зарплату.

За даними Globо, цей сценарій дуже схожий на ситуацію з півзахисником Майконом, який належить донецькому Шахтарю.

Оренда хавбека з Корінтіанс діє до 31 грудня 2022 року, але бразильський клуб хоче продовжити співпрацю з гравцем донецького клубу і у 2023 році, проте ситуація все ще не визначена. Також необхідно, щоб Шахтар не отримав вигіднішої пропозиції від іншого клубу, щоб переговори зрушили з мертвої точки.

Корінтіанс хоче продовжити оренду з Майконом, оскільки не готовий платити Шахтарю близько десяти мільйонів євро за повноцінний трансфер. Сам гравець не хоче повертатися до України.

Майкон провів за Шахтар 98 матчів у всіх турнірах, в яких забив вісім голів і віддав сім гольових передач. Його контракт із донецьким клубом розрахований до 32 грудня 2025 року.

Нагадаємо, що Майкон приєднався до Шахтаря влітку 2018 року з Корінтіансу за 6,6 мільйона євро.