«Навіть коли не грав, я кайфував»: Коноплянка розповів, як реагував на роль запасного в Шахтарі при Де Дзербі

Переглядів 329
Артем Жилінський
Артем Жилінський
1 голос
«Навіть коли не грав, я кайфував»: Коноплянка розповів, як реагував на роль запасного в Шахтарі при Де Дзербі
Євген Коноплянка. Фото: ФК Краковія.
Український вінгер Краковії Євген Коноплянка в інтерв’ю Владі Седан згадав про часи, коли керманичем Шахтаря був Роберто Де Дзербі. Півзахисник розповів про свої емоції, коли не виходив у складі.

Вінгер Краковії Коноплянка згадав свої емоції, коли не потрапляв у стартовий склад «гірників», коли головним тренером Шахтаря був Де Дзербі.

«Мені подобалася його тактика. Навіть коли я не грав, був злий, кипів, я це прийняв, бо розумів, що по-іншому ніяк. Але я сам дивувався. Я був злий, що не граю і хотів, щоб усе це скоріше закінчилося».

Також Коноплянка розповів про своє ставлення до гри італійського спеціаліста. На його думку, Де Дзербі виконував дуже гарну роботу.

«Але я кайфував від того, як він будує гру. Вона мені так подобалася. Наприклад, мені подобається, як Емері будує тактичний план на гру. І я, мабуть, візьму Де Дзербі, такий мікс, бо мені дуже подобається», - сказав Коноплянка.

У цьому сезоні Коноплянка зіграв за Краковію 13 матчів, у яких він записав до свого активу три голи та один результативний пас. 

На даний момент Краковія в польській Екстракласі з 25 очками в активі знаходиться на восьмому місці.