Не Береза, не Фрідман і не Русол: Вацко сказав, хто є справжнім інвестором Дніпра-1 і що трапилося в клубі

Переглядів 26493
Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
10 голосів
Не Береза, не Фрідман і не Русол: Вацко сказав, хто є справжнім інвестором Дніпра-1 і що трапилося в клубі
Ігор Коломойський. Фото: Суспільне
Журналіст та коментатор Віктор Вацко розповів про проблеми в лавах Дніпра-1, що знаходиться на межі зникнення, вкотре натякнувши на головного інвестора клубу.

Дніпро-1 продовжує тримати мовчанку щодо своєї участі в наступному сезоні чемпіонату України 2024/25. Клуб за підсумками попереднього сезону посів четверте місце та здобув путівку до кваліфікації Ліги конференцій, проте зараз перебуває на межі зникнення.

Таким чином дніпряни, в разі свого припинення існування, підставлять вітчизняний футбол, який не зможе заявити іншу команду в єврокубки. 

Проте журналіст Віктор Вацко не вважає цю новину надзвичайно новою, оскільки й раніше в Дніпрі-1 були проблеми організаційного характеру.

«Я не вважаю це лицемірством. Мені здається, що зараз проявляється вся сутність у якому жив Дніпро-1. Береза говорить одне, Фрідман інше, Русол, який має контрольний пакет акцій, взагалі нічого не говорить».

Вацко натякнув на те, що головною людиною у Дніпрі-1 всі ці роки був Ігор Коломойський, якого вважали неофіційним власником та інвестором клубу.

«Головна проблема Дніпра-1 полягає у людині, яка фінансувала цей клуб, але через обставини припинила, ось і все. Людина, це не Береза, не Фрідман і не Русол.

Ні для кого не секрет, хто саме фінансував Дніпро-1, проте ніхто в клубі про це не говорить, оскільки в контексті клубу офіційно це ім'я не фігурує».

Водночас дніпровський клуб до певного часу мав надію продажем гравців закрити свої фінансові проблеми та існувати далі.

«Там ще на початку літа були надії, що все можна налагодити, що трансфери футболістів принесуть гроші, за які клуб зможе протягнути своє існування, закрити борги та провести якісну комплектацію. Там був список з 19 футболістів, боєздатної команди.

Продаж гравців приніс кошти, Дніпро-1 добре заробив, але чому після цього була поставлена крапка, я пояснити не можу».

У підсумку Вацко дійшов висновку, що нікому з управлінців Дніпра-1, наразі цей клуб непотрібний.

«Куди поділися гроші, які зайшли від трансферів футболістів? Є лише одне просте пояснення: виглядає так, що нікому не потрібен цей клуб», – сказав журналіст на ютуб-каналі «Вацко Live».

  • У сезоні 2024/25 дніпряни мали б поборотися за вихід до основного етапу Ліги конференцій, розпочавши з матчу другого кваліфікаційного раунду проти угорського клубу Академія Пушкаша.
  • Від осені 2023-го Коломойський знаходиться у СІЗО.
  • Йому висунуто звинувачення у незаконному захопленні 5,8 мільярда гривень у 2013-2014 роках, створенні злочинного угруповання серед співробітників ПриватБанку, а також у шахрайстві та легалізації майна, отриманого злочинним шляхом.
  • Нещодавно олігарху також оголосили підозру в організації вбивства.